הפתרון המושלם עבור כאבי ראש חזקים

פוסט 1

כאבי ראש חזקים – טיפול וגורמים

למי מאיתנו לא כואב הראש אחת לכמה זמן? אחת מהבעיות הרפואיות השכיחות ביותר היא כאבי ראש. מדובר בכאב מציק, טורדני הגורם לפגיעה בתקפוד היומיומי הרגיל ולסבל. כאבי ראש פוגעים בתפקוד היומימי שלנו, בעיקר כאשר מדובר בתופעה החוזרת על עצמה שוב ושוב.

כשמדובר בכאבי ראש חזקים לפעמים מדובר במיגרנה, שזה בעצם סוג של התקף שיכול להימשך על פני יממה אחת עד ארבעה ימים ומלווה בתסמינים נוספים פרט לכאב עצמו כמו למשל סחרחורות, בחילות ורגישות גבוהה לאור ורעש. במקרה של מיגרנה טיפול הוא משהו שכדאי מאוד לחפש טיפול יעיל עבורו.

סיבות להופעה של כאבי ראש חזקים

כאבי ראש חזקים יכולים להופיע אצל גברים, נשים וילדים כאחד. הכאב יכול להיות חד, לוחץ או כאמור מלווה בבחילה. כאבי ראש משניים הם כאלה המופיעים כתוצאה מפגיעה או ממחלה ועלולים להיגרם כתוצאה משרירי צוואר תפוסים, בעיות שיניים, סינוסים, הפרעות בראייה, שינויים הורמונליים, פציעות בראש, גידולים במוח ועוד.

מרבית כאבי הראש נקראים כאבים ראשוניים ואינם קשורים למחלה או לפגיעה בראש כאשר הנפוצים בהם הינם כאבי ראש עונתיים המופיעים בהתקפים, כתוצאה ממאמץ או התייבשות. לכאבים של מיגרנה סימפטומים רבים והם יכולים להופיע באזורים שונים של הראש. בחלק מהמקרים מדובר בשילוב של תהליך דלקתי ובשינויים של כלי הדם.

סוגי כאבי ראש נפוצים

כאמור, ב-80% מהמקרים מדובר בכאב ראש ראשוני שגם יכול להיות כאב ראש חזק.

כאב ראש

איך מטפלים?

ובכן, אם מדובר בכאב ראש רגיל, הדרך הטובה ביותר לטפל בזה היא באמצעות כדורים נוגדי דלקת ונוגדי כאבים.

 

היתרונות של טיפול תרופתי

  • מעט תופעות לוואי
  • עוזר באופן מיידי בעיקר כאשר לוקחים את התרופה בתחילת כאב הראש
  • פתרון קל ונגיש

החסרונות של טיפול תרופתי

כשהתרופות נלקחות לאורך זמן יש להן תופעות לוואי ואפילו לחלק מהתרופות אפשר להתמכר.

לא רק כאב ראש חזק, אלא מיגרנה ממש

אם מדובר בכאב ראש חזק מאוד שחוזר על עצמו כל הזמן או בכאבי ראש מסוג מיגרנה שפוגעות לחלוטין בתפקוד היומיומי שלנו, יש טיפול חדשני וייחודי באמצעות בוטוקס – טיפול טבעי במיגרנה.

את הטיפול במיגרנה ניתן לחלק לשני חלקים:

  1. טיפול בהתקף עצמו
  2. טיפול המונע את ההתקף הבא

חלק גדול מהמטופלים יעידו כי הטיפול התרופתי לא עוזר להם בטווח הארוך וכאן בדיוק נכנס לתמונה הטיפול באמצעות בוטוקס. בוטוקס הוא סוג של רעלן המסייע לטפל הן בהתקף עצמו והן מפחית את הסיכוי בצורה משמעותית להופעה של התקף נוסף.

לא רק שהטיפול יעיל והוכח כעוזר אצל עשרות אלפי מטופלים ברחבי העולם, אלא גם מסתבר שהוא לא גורם לתופעות לוואי וגם לא מסוכן בשום צורה. הבוטוקס בעצם מונע הופעה של חומרים כימיים המעודדים את היווצרות הדלקת ובכך מפחית את עוצמת כאב הראש וההתקף.

 

מידע נוסף שיעניין אותך

על מיגרנה הסימפטומים וטיפול חדשני

חווים מיגרנה סימפטומים קשים? לנו הפתרונים אחת מהתלונות השכיחות בקרב מטופלים בכל העולם היא מגירנה. סימפטומים של מיגרנה יכולים להופיע בבת אחת או בהדרגה. מיגרנה

קרא עוד

צרו קשר

יגאל אלון 96, ת"א

072-3360885