בוטוקס לכאב ראש – ונפטרים מהכאב

פוסט 1

בוטוקס לכאב ראש

כשאנחנו לא מרגישים טוב למשך כמה ימים,  אנחנו בדרך כלל הולכים לרופא. אבל, יש כל מיני תסמינים ותופעות לא ברורות שלא תמיד ניתן לאבחן אצל רופא בצורה שהיא חד משמעית. אחת התופעות הללו היא כאב ראש, מיגרנה או כאבי ראש ממושכים. על בוטוקס לכאב ראש כבר שמעתם? אם לא, כדאי שתדעו שמדובר באחת ההצלחות בתחום הנוירולוגיה עם פריצת דרך משמעותית בתחום.

 

מאיפה זה התחיל?

ובכן, יש לא מעט אנשים שמגיעים אל רופא המשפחה, בשל כאבים מעל העיניים שמופיעים שוב ושוב, חלקם מאובחנים כמיגרנה והרופא שולח אותם לכל מיני סוגים של בדיקות. משם הם עוברים לעוד רופא ועוד רופא אבל התשובה חוזרת על עצמה: הכל בסדר, אין לך שום בעיה.

 

מנגד, אותו מטופל סובל. הוא סובל מהופעה חוזרת של כאבי ראש או מיגרנה שלא מצליחים למצוא לה פתרון. המטופלים הללו מקבלים כל מיני תרופות שלא תמיד עוזרות וגורמות לעוד תופעות לוואי והרבה פעמים גם מתגלות רגישויות לאותן תרופות. כולנו יודעים שיש כל מיני סיבות שכאבי ראש ומיגרנות יכולים להופיע כמו למשל חוסר שינה או עודף שינה, תזונה לקויה, צריכה מוגברת של משקאות ומאכלים המכילים קפאין, בעיות ראייה, סיבות גנטיות, נטילה של תרופות מסוימות, שינויים במערכת ההורמונלית ועוד. כדי לאבחן כאבי ראש ומגירנות אשר חוזרים על עצמם, נדרש מחקר של ממש וניתוח אורח החיים של המטופל.

 

בוטוקס לכאב ראש – פתרון ללא תופעות לוואי עם השפעה מיידית

מסתבר שהבעיה נעוצה בשינוי תפקודי של המוח. שינויים בתפקודים של המוח המוגדרים על ידי טכניקות מתקדמות מאפשרות למוח לעבוד בצורה אחרת. כאבי הראש הללו מתחילים ולא תמיד יודעים למה והרעיון הוא למנוע את הכאב, לפעמים עוד לפני שהוא בכלל מתחיל להתעצם. הטיפול הזה עוזר להביא את המטופל למצב שבו הכאב מופחת בזמן שהוא מופיע ויחד עם זאת מונע את התכיפות של הופעת ההתקפים. מדובר בטיפול חדשני ופורץ דרך אשר הגיע לישראל לפני תקופה לא ארוכה והתוצאות מדברות בעד עצמן.

 

טיפול בבוטוקס לכאב ראש מתאים לעוד מגוון של בעיות בתחום הנויורולוגיה כמו למשל כיווצים בשרירים שמסביב לעיניים ובמצח, כיווצים חד צדדיים של הפנים, עיקרום של הצוואר כתוצאה מהתכווצות שרירים, שיתוק בגפיים העליות והתחתונות כתוצאה מאירוע מוחי ועוד.

 

בוטוקס לכאב ראש – למי זה מתאים?

טיפול בוטוקס למיגרנה מתאים לאנשים הסובלים מכאבי ראש, מיגרנות או שילוב של השניים כאשר לא נמצא טיפול אחר יעיל.

 

לא מדובר בכאב ראש שמופיע פעם בחודש בתקופת המחזור, אלא באנשים הסובלים לפחות מ-6 התקפים חזקים ומיגרנה אחת לפחות בחודש. ההזרקה מתבצעת לתוך שרירי הקרקפת, המצח והצוואר אחרי שעושים אלחוש לאזור. לאחר שבוע, רואים שיפור משמעותי כך שגם התדירות של הופעת כאבי הראש והמיגרנות מצטמצמת וגם כאשר יש כאב ראש, הכאב הוא מופחת. לרוב יש צורך בשלושה מחזורים של טיפול כדי שאכן תהיה תוצאה טובה.

מידע נוסף שיעניין אותך

צרו קשר

רחוב כתובת 5, עיר

רחוב כתובת 5, עיר

רחוב כתובת 5, עיר