קצת עלינו

אנו מרפאת מומחים המתמחה בהזרקות בוטוקס – בוטולינום טוקסין A, למטרות רפואיות מזה כעשר שנים. הנסיון והמקצועיות שלנו תמיד היו ללא פשרות, ומאחורינו מאות מטופלים מרוצים, להם סייענו לטפל בכאבי ראש ומיגרנות קשות, הזעת יתר, בעיות בשלפוחית השתן, אימפוטנציה, להקל על מתח בשרירים הנגרם מפרקינסון וניוון שרירים, ולשפר באופן משמעותי את איכות חייהם של הסובלים ממחלות נוירולוגיות שונות.

למעשה, מדובר באותו החומר המוזרק למטרות קוסמטיות, רק שסיבת ההזרקה היא שונה וכך גם כמות החומר וצורת ההזרקה. הטיפול במרכז שלנו ניתן אך ורק על ידי רופאים מנוסים, והוא נערך באופן מבוקר, מדויק ואחראי ורק מחומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות. 

לדעת שאתם בידיים טובות!

אנו מבינים את החשש שנוצר לפני כל הליך רפואי, בין אם נעשה למטרות קוסמטיות ובין אם למטרות רפואיות. החשש הוא טבעי ואנושי. בדיוק משום כך, חשוב לנו שתדעו שאתם בידיים טובות. החל מהפגישה הראשונה בינינו, במהלכה נייעץ לכם ונסביר על אודות ההליך, תופעות הלוואי אם ישנן, היתרונות והחסרונות, ועד יום ההזרקה עצמו, נהיה שם אתכם יד ביד ונלווה אתכם לכל אורך הדרך. 

נקשיב ללבטים שלכם ולקשיים ונעניק מענה יסודי, מקצועי ואנושי. לאחר הטיפול, אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה שיש לכם, ונשמח לסייע. מרפאת המומחים שלנו דואגת להביא לכם את טיפולי הבוטוקס המתקדמים ביותר למטרות רפואיות. 

 

רוצים להתמודד בקלות יתרה עם המיגרנות וכאבי הראש? אף פעם לא חשבתם שיהיה טיפול יעיל להזעת יתר? אנחנו כאן כדי לענות לכם על כל השאלות. צרו עימנו קשר!

צרו קשר

יגאל אלון 96, ת"א

072-3360885