ניתוחים פלסטיים – כל מה שצריך וכדאי לדעת בנושא

תוכן עניינים

אומרים שאין שני לרושם ראשוני, וכאשר מדברים על מראה אסתטי משפט זה תופס נפח משמעותי נוסף. כיום, אסתטיקה חיצונית היא דבר שחשוב מאוד לאנשים רבים בעולם, שמשקיעים מידי שנה כסף ומשאבים רבים בשדרוג המראה האסתטיים שלהם. אחד התחומים המובילים בעולם הרפואה האסתטית זה ניתוחים פלסטיים אשר ניתנים לביצוע כיום במקומות מגוונים רבים, ומסייעים לבני אדם לשנות דברים שהם לא אוהבים במראה האסתטי שלהם. בשורות הקרובות, נביא לידכם מידע חשוב שיסכם את כל מה שצריך וכדאי לכם לדעת על עולם הניתוחים הפלסטיים.

מה חשוב לדעת לפני שאנחנו הולכים על מעבר של ניתוח פלסטי?

כיום, יש כל כך הרבה סוגים של ניתוחים פלסטיים, וכל כך הרבה שימושים שונים להליכים פלסטיים – זאת לדוגמת הזרקה של בוטוקס למיגרנה. טרם קבלת החלטה על מעבר ניתוח פלסטי, עלינו להבין את כל השיקולים ולקבל את ההחלטה הזו בכובד ראש של ממש. בשורות הבאות, נסכם לכם מספר דברים שעלינו לקחת בחשבון ולחשוב עליהם טרם מעבר הניתוח עצמו.

האם אנחנו צריכים את הניתוח הזה?

הסיבה למעבר הניתוח הפלסטי היא סיבה מאוד חשובה. בשל העובדה שמדובר על ניתוח שמשנה את חיינו לעד – חשוב לבצע את הניתוח רק כאשר אנחנו בטוחים בו במאת האחוזים. בנוסף, כדאי לבדוק האם אנחנו יכולים להסתדר גם ללא מעבר הניתוח הזה.

האם מדובר על החלטה עצמית שלנו?

בני אדם מושפעים רבות מהסביבה החיצונית. לעתים קרובות, אנחנו נתקלים באנשים שלא באמת שלמים עם ההחלטה למעבר הניתוחי הפלסטי, אלא הם עושים את זה בעיקר בשל לחץ חברתי שמופעל עליהם. במקרים כאלה, אנחנו ממליצים לא לבצע את הניתוח הפלסטי – שכן לא מדובר בהחלטה אמיתית שלנו.

 

טיפים חשובים הקשורים בניתוח פלסטי

  1. לפני שאתם מקבלים החלטה לכאן או לכאן, חשוב לשאול את עצמנו את כל השאלות ולהגיע למצב שבו אנחנו לגמרי שלמים במאה אחוז עם ההחלטה הזו, שכן קשה לקחת את התוצאה אחורה.
  2. הצטרפו לקבוצות פייסבוק בתחום ואפילו עקבו אחרי כמה רופאים פלסטיים באינסטגרם כדי שתוכלו ללמוד עוד על העולם הזה שנקרא ניתוחים פלסטיים ולהבין את השיקולים הכרוכים בקבלת החלטה מהסוג הזה.
  3. דברו עם אנשים שעברו ניתוח זהה לשלכם, נסו להבין מה ההשפעות של זה על החיים שלכם בעתיד, מה ידרש מכם מבחינת ההחלמה.
  4. אם החלטתם ללכת על זה עד הסוף, בחרו רופא מקצועי, עם שם ומוניטין בתחום, מישהו שאתם מתחברים אליו גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית, כזה שאתם מרגישים בנוח לשאול אותו את כל סוגי השאלות ומרגישים שאתם לגמרי בידיים בטוחות ומקצועיות.
  5. מדובר בעולם מטורף שרק משתנה ומשתכלל כל הזמן לכן חשוב לבדוק שאתם עוברים את הניתוח על בסיס טכנולוגיות מתקדמות התואמות את התוצאה לה אתם מייחלים.
בוטוקס רפואי
בוטוקס רפואי

הבוטוקס מספק מענה קליני למגוון בעיות בריאותיות ביניהן: כאבי ראש, פזילה, כאבי צוואר, כאבי שיניים ואפילו הזעת יתר. כך שסגולותיו של הבוטוקס הן הרבה מעבר לקוסמטיות בלבד. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים

מידע נוסף שיעניין אותך
צרו קשר

יגאל אלון 96, ת"א

072-3360885